• PL

 Zdjęcia mebla

Swalen Milano Fotel Dod
Swalen Milano Fotel Dod2
Swalen Milano Fotel Dod3

 Informacje

Dzięki swoim miękkim poduszkom oparciowym, miękkim nakładanym bokom oraz wygodnym siedziskom zestaw ten stał się jednym z najchętniej wybieranych kompletów wypoczynkowych. Największą zaletą tych mebli jest ich wypełnienie. W siedziskach znajdują się sprężyny faliste oraz pianki wysokoelastyczne typu HR, natomiast w oparciu umieszczone są specjalne włókna silikonowane. Stanowią one jedne z najbardziej komfortowych wypełnień, zapewniają doskonała izolację termiczną, zachowują swoją elastyczność, są bardzo sprężyste i dzięki temu utrzymują właściwy kształt.

W modelu tym zastosowany jest mechanizm firmy Leggett&Platt®. Dzięki niemu fotel możemy rozłożyć niemal do pozycji leżącej, co umożliwia doskonały komfort. W odróżnieniu od innych mechanizmów oferowanych na rynku mechanizm ten rozkłada się dwustopniowo – najpierw wysuwa się podnóżek, a następnie rozkładane jest oparcie. Oprócz tych walorów mechanizm posiada system „zero-wall” pozwalający na pełne rozłożenie przy fotelu stojącym zaledwie kilkanaście centymetrów od ściany. We wszystkich mechanizmach można zastosować napęd elektryczny, a w fotelach opcjonalnie dostępna jest funkcja obrotu i bujania z blokadą.

Zalety mebla docenią osoby, dla których najważniejsze jest poczucie komfortu podczas użytkowania. Dzięki swojej nowoczesnej i unikatowej formie doskonale wpasuje się do każdego rodzaju wnętrza. 

Kliknij, aby pobrać ulotkę o kolekcji Milano 

 Meble z tej samej kolekcji

Sofa

Relax