• PL

 Zdjęcia mebla

Swalen 071 Sofa Dod
Swalen 071 Sofa Dod2
Swalen 071 Sofa Dod3

 Informacje

Dzięki swoim miękkim poduszkom oparciowym, miękkim nakładanym bokom oraz gąbczastym siedziskom zestaw ten stał się jednym z najchętniej wybieranych kompletów wypoczynkowych. Największą zaletą tych mebli jest ich wypełnienie. W siedziskach znajdują się sprężyny faliste oraz pianki wysokoelastyczne typu HR, natomiast w oparciu umieszczone są specjalne włókna silikonowane. Stanowią one jedne z najbardziej komfortowych wypełnień, zapewniają doskonała izolację termiczną, zachowują swoją elastyczność, są bardzo sprężyste i dzięki temu utrzymują właściwy kształt.

W modelu tym zastosowany jest mechanizm firmy Leggett&Platt®. Dzięki niemu fotel możemy rozłożyć niemal do pozycji leżącej, co umożliwia doskonały komfort. W odróżnieniu od innych mechanizmów oferowanych na rynku mechanizm ten rozkłada się dwustopniowo – najpierw wysuwa się podnóżek, a następnie rozkładane jest oparcie. Mechanizm posiada system „zero-wall” pozwalający na pełne rozłożenie przy fotelu stojącym zaledwie kilkanaście centymetrów od ściany. We wszystkich siedziskach z funkcją można zastosować napęd elektryczny, a w fotelach opcjonalnie dostępna jest funkcja obrotu i bujania z blokadą.

Zalety mebla docenią osoby, dla których najważniejsze jest poczucie komfortu podczas użytkowania. Dzięki swojej nowoczesnej i unikatowej formie doskonale wpasuje się do każdego rodzaju wnętrza.

 Meble z tej samej kolekcji

Fotel

Relax